TBM

Haberler

► KKC MARMARAY İNŞAAT ADİ ORTAKLIĞI TİCARİ İŞLETMESİ GAYRETTEPE-YENİ HAVALİMANI (GYH) METRO PROJESİ

TBM-Ofis arası fiber optik analog, ip telefon ve data aktarımını sağlayan haberleşme sistemleri yapılarak devreye alınmıştır. Projeye yedek parça,yazılım ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


► AGP Metro Polska S.C.

Projede çalışacak olan TBM'lerin otomasyon konusundaki danışmanlık ve devreye alma işleri başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.


► DOĞUŞ-YAPI MERKEZİ-ÖZLTIN ADİ ORTAKLIĞI ÇEKMEKÖY-SANCAKTEPE-SULTANBEYLİ METRO PROJESİ

Konveyör bant sistemi otomasyon ve elektrik kumanda bölümü revizyonu, konveyör bant acil durdurma sistemleri ve TBM-Ofis arası fiber optik haberleşme sistemleri yapılarak teslim edilmiştir.


► KOLİN İNŞ.TURZ.SAN.VE TİC.A.Ş - ANKARA İÇMESUYU II. MERHALE PROJESİ GEREDE SİSTEMİ İNŞAATI

TBM gaz denetleme sistemi yapılarak devreye alınmıştır. Erektör ve segment vinci kumandası talep doğrultusunda özel olarak imal edilip teslim edilmiştir. Projeye yedek parça,yazılım ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


► AGA ENERJİ NAK. MAD. İNŞ. SAN. TİC. A.Ş IDO BAKIRKÖY-BAHÇELİEVLER-KİRAZLI METROSU

TBM-Ofis arası fiber optik analog, ip telefon ve data aktarımını sağlayan haberleşme sistemleri yapılarak devreye alınmıştır. Projeye yedek parça,yazılım ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


► AKSER NAK.İNŞ.TAAH.ve TİC.LTD.ŞTİ.

TBM tünellerinde kullanılan segment taşları imalatında kullanılan otomasyon sistemleri yapılarak devreye alınmıştır.


► ŞENBAY-KOLİN-KALYON DUDULLU-BOSTANCI METRO YAPIM ORTAKLIĞI

Döküş bandı otomasyon ve elektrik kumanda bölümü, konveyör bant acil durdurma sistemleri, TBM-Ofis arası fiber optik analog, ip telefon ve data aktarımını sağlayan haberleşme sistemleri yapılarak devreye alınmıştır. Projeye yedek parça, yazılım ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


► DOĞUŞ İNŞAAT ve TİCARET A.Ş. ÜSKÜDAR-ÜMRANİYE-ÇEKMEKÖY METROSU

Konveyör bant sistemi, otomasyon ve elektrik kumanda bölümü yapılarak sistem devreye alınmıştır. Projeye yedek parça, yazılım ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


► GÜLERMAK-KOLİN-KALYON MAHMUTBEY MECİDİYEKÖY METRO YAPIM ORTAKLIĞ

Projede çalışacak olan TBM'lerin otomasyon revizyon işleri başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Projeye danışmanlık, yazılım, yedek parça ve teknik servis hizmetleri devam etmektedir.


Basında Biz

TBM Otomasyon TBM Otomasyon